Zapraszamy do naszych salonów w Łodzi, Pabianicach, Aleksandrowie Łódzkim

Oferta

OFERTA

Optyka Bogusławscy – Optyk i Okulista – Pabianice, Aleksandrów Łódzki, Łódź / OFERTA

PROMOCJE

Sprawdź już teraz nasze aktualne promocje

INBANK RATY

Rozłóż płatność na wygodne raty

4 PROSTE KROKI

ZADBAJ O SWÓJ WZROK

KROK 1

Rejestracja Wizyty

Najprostszym i najlepszym sposobem umówienia badania u okulisty jest rejestracja telefoniczna. Umawiając konkretną godzinę wizyty unikniecie Państwo długotrwałego oczekiwania w poczekalni gabinetu lekarskiego, upewnicie się o dostępności specjalisty w interesującym Was terminie. Pozostawiając przy rejestracji numer telefonu komórkowego możecie Państwo liczyć na sms przypominający o terminie wizyty.

KROK 2

Badanie Oczu

Badania narządu wzroku w naszej firmie wykonywane są przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów chorób oczu. Dokładność wykonywanych badań okulistycznych jest podstawą do prawidłowego doboru okularów. Badania wykonywane dokładnie wymagają poświęcenia na to odpowiedniej ilości czasu. Z tego powodu trudno przewidzieć, jak długo trwa badanie – prosimy o cierpliwość.

KROK 3

Dobór Okularów

Dobór okularów to również dobór odpowiedniej oprawy. W naszej firmie macie Państwo do wyboru ponad trzy tysiące opraw okularowych. Mamy nadzieję, że zaspokoimy nawet najbardziej wyszukane gusta naszych klientów. Nasz personel służy pomocą przy doborze opraw, niemniej jednak ostateczną decyzję podejmuje zawsze klient.

KROK 4

Wykonanie Okularów

Ostatnim czynnikiem warunkującym zadowolenie z nowych okularów jest odpowiednia jakość ich wykonania. W naszej firmie zachowujemy najwyższe standardy wykonania wyrobu medycznego jakim są okulary korekcyjne. Okulary wykonywane są precyzyjnie na nowoczesnych maszynach, w które wyposażone są nasze własne laboratoria optyczne w każdym naszym punkcie. Specjalizujemy się w wykonywaniu indywidualnych okularów progresywnych, biurowych, relaksacyjnych, pryzmatycznych, MiYOSMARTÓW (dla dzieci) i o prostszych konstrukcjach t.j. okulary dwuogniskowe i jednoogniskowe

[bold_timeline_item_button title=”Expand” style=”” shape=”” color=”” size=”inline” url=”#” el_class=”bold_timeline_group_button”]
Skip to content