Zapraszamy do naszych salonów w Łodzi, Pabianicach, Aleksandrowie Łódzkim

OKULARY

NOWOCZESNE POWŁOKI NA SOCZEWKI OKULAROWE

Nowoczesne urządzenia elektroniczne, lecz także niektóre rodzaje oświetlenia, emitują szkodliwe dla wzroku światło niebieskie. Warto się przed nim chronić! Z urządzeń elektronicznych Polacy korzystają coraz częściej, bez względu na wiek. Na działanie światła niebieskiego narażeni jesteśmy do kilkunastu godzin dziennie. Każdy z nas na co dzień korzysta z urządzeń elektronicznych, które posiadają ekrany typu LCD / LED. Są one stosowane m. in. w monitorach komputerów, smartfonach czy tabletach. Technologia LED, ze względu na swoją energooszczędność, coraz częściej jest również wykorzystywana w oświetleniu pomieszczeń, szczególnie biurowych. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę, że zarówno tego typu oświetlenie, jak i nowoczesne ekrany emitują światło niebieskie, które jest szkodliwe dla naszego wzroku i powoduje szybsze starzenie się siatkówki oka. Długotrwały kontakt ze światłem niebieskim prowadzi do efektu zmęczenia i pieczenia oczu, a nawet może powodować ból głowy czy bezsenność. Biorąc pod uwagę postęp technologiczny nie da się wyeliminować takich urządzeń z naszego otoczenia, a faktem jest, że będziemy z nich korzystać jeszcze częściej. Najnowsze badania pokazują, że obecnie aż 85% naszego społeczeństwa na co dzień korzysta z co najmniej jednego urządzenia posiadającego ekran LED. Warto zatem już dziś wyposażyć nasze szkła okularowe w najnowsze rozwiązanie, które skutecznie ochroni wzrok przed szkodliwym działaniem niebieskiego światła.

POWŁOKA ANTYREFLEKSYJNA LED CONTROL

LED Control to innowacyjna powłoka antyrefleksyjna, która zapewnia kompleksową ochronę przed najistotniejszymi czynnikami obniżającymi komfort i bezpieczeństwo oczu – odblaskami, promieniowaniem ultrafioletowym oraz światłem niebieskim. LED Control neutralizuje światło niebieskie oraz blokuje promieniowanie UV chroniąc oczy oraz zapewniając zrelaksowane widzenie. Jej zalety docenią wszystkie osoby pracujące przy ekranach komputerów oraz w sztucznie naświetlanych pomieszczeniach. Ze względów profilaktycznych i ochronnych polecana jest ona osobom dotkniętym lub narażonym na zwyrodnienie plamki żółtej.
[/vc_column_text]

WIDEVIEW IDENTITY LIGHT

WIDEVIEW IDENTITY LIGHT to soczewka nowej generacji, klasy Premium, o unikalnej konstrukcji dopasowanej do stylu życia użytkownika. Produkowana jest przy użyciu wysoko zaawansowanych technologii kalkulacji: DRT, LSA, EFA oraz technologii FreeForm. Tak samo jak WIDEVIEW IDENTITY dedykowana jest Klientom oczekującym najwyższej jakości widzenia, ale poszukującym produktów w korzystniejszej cenie.
WIDEVIEW IDENTITY LIGHT dostępna jest we wszystkich indeksach, posiada szerokie zakresy produkcyjne. Tak jak inne produkty z grupy WIDEVIEW, można zamawiać ją w wersji bezbarwnej, barwionej, fotochromowej oraz polaryzacyjnej, z wszystkimi uszlachetnieniami oferowanymi przez JAI KUDO.
WIDEVIEW IDENTITY LIGHT zapewnia:
• indywidualne dopasowanie progresji do danych użytkownika (DRT) i jego stylu życia (LSA)
• idealne dopasowanie długości progresji względem oprawy (EFA)
• zmienny inset
• kompensacja mocy
• wyraźne obuoczne widzenie
• bardzo szerokie i stabilne obszary widzenia
• naturalną, natychmiastową adaptację
• optymalne postrzeganie odległości, kontrastu i głębi
• maksymalną redukcję bocznych zniekształceń

WIDEVIEW EASY 2 LS

WIDEVIEW EASY 2 LS to pierwsze soczewki progresywne z oferty JAI KUDO, w których zastosowano innowacyjną technologię DRT, pozwalającą na zaawansowane numeryczne projektowanie powierzchni soczewki oraz technologię FreeForm gwarantującą bardzo precyzyjne jej wykonanie.
Dzięki nowatorskiemu podejściu do samej idei projektowania oraz nowoczesnej inżynierii optycznej, możliwe stało się tworzenie konstrukcji soczewek w oparciu o badania preferencji użytkowników okularów, uwzględniające m.in. ich styl życia, warunki pracy, a nawet hobby, czy dotychczasowe doświadczenie
w noszeniu soczewek zmiennoogniskowych.
WIDEVIEW EASY 2 LS jest soczewką progresywną tworzoną w oparciu o nowatorską ideę, która zakłada dobranie profilu rozkładu powierzchni progresywnej do indywidualnego stylu życia konkretnej osoby. W myśl tej koncepcji optyk, na podstawie wywiadu przeprowadzonego z klientem, określa charakter powierzchni progresywnej soczewki tak, aby spełniała oczekiwania klienta w zakresie naturalnego, wyraźnego i komfortowego widzenia. Dobranie profilu do codziennych zachowań wzrokowych pozwala optykowi na zaoferowanie swojemu klientowi soczewek optymalnie dobranych do jego stylu życia, gwarantujących ostre i swobodne widzenie w tych obszarach, które są przez niego preferowane.
SOCZEWKI WIDEVIEW EASY 2 LS DOSTĘPNE SĄ W DWÓCH WARIANTACH
KONSTRUKCYJNYCH: CITY STYLE I HORIZON STYLE.
CITY STYLE to konstrukcja polecana dla początkujących presbiopów, którzy oczekują komfortowego, uniwersalnego widzenia na każdą odległość.
Soczewki w konstrukcji City Style doskonale nadają się:
• dla korzystających w równym stopniu z każdego obszaru
widzenia
• do wykonywania czynności domowych (sprzątanie, gotowanie).
• do pracy przy komputerze
HORIZON STYLE stanowi idealne rozwiązanie dla doświadczonych presbiopów, którzy mają już ściśle określone preferencje wzrokowe i oczekują głównie perfekcyjnego widzenia do dali i bliży.
Soczewki w konstrukcji Horizon Style doskonale nadają się:
• dla kierowców
• dla ludzi aktywnych, sportowców
• dla osób preferujących obszar do bliży
• do dłuższego czytania
Na czym zatem polega wyjątkowość WIDEVIEW EASY 2 LS? Przede wszystkim na dostosowaniu samej soczewki do aktywności życiowej odbiorców i ich indywidualnych potrzeb w zakresie widzenia. Dlatego WIDEVIEW EASY 2 LS to soczewka zindywidualizowana w pełnym tego słowa znaczeniu.

WIDEVIEW GLASSFORM

to pierwsza soczewka progresywna z oferty JAI KUDO, w której zastosowano połączenie klasycznego materiału – jakim jest szkło – z nowoczesną technologią FreeForm.
Ze względu na za zastosowanie technologii FreeForm soczewka WIDEVIEW GLASSFORM jest dużo lepsza niż mineralne soczewki progresywne w klasycznej konstrukcji. To idealny produkt dla osób szukających markowych i sprawdzonych jakościowo soczewek w atrakcyjnej cenie.
WIDEVIEW GLASSFORM zapewnia
• szerszą dal, bliż oraz obszar odległości pośrednich w porównaniu
do soczewek o klasycznej konstrukcji (progresja zewnętrzna)
• komfortowe widzenie we wszystkich kierunkach, bez konieczności
zmiany okularów
• łagodne i płynne przejście między strefą do dali i bliży
• zmniejszone zniekształcenia boczne
• ułatwioną adaptację
• naturalną odporność na zarysowania
WIDEVIEW GLASSFORM polecana jest:
• użytkownikom soczewek progresywnych oczekującym dobrego
widzenia na różne odległości
• osobom, które korzystają w umiarkowany sposób ze wszystkich
obszarów widzenia
• osobom pracującym w trudnych warunkach
• do codziennego użytkowania
• do pełnych opraw o różnej wielkości

STAYCLEAN EXTREME

Promieniowanie UV to jeden z zakresów światła słonecznego. Bardzo niebezpieczny, ponieważ jest niewidoczny dla ludzkich oczu i dlatego nie kojarzy się z bezpośrednim zagrożeniem. Niestety negatywnie wpływa nie tylko na skórę ale także na oczy, które nieodpowiednio chronione podatne są na różnego rodzaju choroby (np. zaćmę), starzenie się oraz powstawanie zaburzeń wzroku. Na przykre konsekwencje szkodliwego promieniowania UV szczególnie narażone są osoby starsze, dzieci oraz osoby dużo przebywające na zewnątrz. Standardowe soczewki zabezpieczają wzrok przed promieniami przechodzącymi przez przednią część soczewki jednak nie chronią przed odbiciami od jej tylnej powierzchni, dlatego warto polecać Klientom super utwardzoną powłokę łatwo czyszczącą STAYCLEAN EXTREME UV.
STAYCLEAN EXTREME UV to nowoczesna, super utwardzona powłoka łatwo czyszcząca, która w 100% zabezpiecza wzrok przed szkodliwym działaniem promieniowania UV. Dzięki temu, że filtr UV nanoszony jest na tylną powierzchnię soczewki, chroni oczy przed odbijającymi się od niej promieniami gwarantując doskonałą ochronę oczu w każdych warunkach, o każdej porze roku.
DOSTĘPNOŚĆ:
Powłoka dostępna jest na soczewkach jednoogniskowych recepturowych, progresywnych, dwuogniskowych, relaksacyjnych i biurowych.

BLUECARE

Powłoka BLUECARE stanowi kompleksowe rozwiązanie dla osób, które chcą w 100% chronić swoje oczy. Zapewnia wysoki komfort pracy przy użyciu wszelkich urządzeń emitujących światło niebieskie, a na zewnątrz stanowi barierę dla szkodliwego promieniowania UV.
Światło niebieskie, chociaż jest częścią światła widzialnego, bardzo intensywnie oddziałuje na nasze oczy. Emitowane jest przez bardzo wiele źródeł, m.in. przez słońce, energooszczędne żarówki, monitory komputerów, tabletów, smartfonów, telewizorów itp.
Konsekwencją narażenia oczu na intensywne oddziaływanie światła niebieskiego może być wzmożona praca mięśni oczu, skutkująca zmęczeniem i pieczeniem oczu, bólami głowy a nawet bezsennością.
Emitowane przez słońce promieniowanie UV jest równie niebezpieczne. Przyspiesza proces starzenia się siatkówki oraz zwiększa ryzyko wystąpienia różnych chorób typu zaćma.

Lorem ipsum dolor

OKULARY ŁÓDŹ

Oferujemy bogatą ofertę okularów w Łodzi. U nas każdy znajdzie modne okulary w konkurencyjnych cenach. Oferujemy okulary korekcyjne, okulary do czytania, okulary do komputera, okulary tzw. zerówki, okulary progresywne, okulary przeciwsłoneczne oraz okulary dla dzieci. Zajmujemy się także naprawą okularów w Łodzi.
OKULARY ŁÓDŹ – ZAPRASZAMY – TEL: 42 208 00 70

OKULARY ŁÓDŹ

SALON OPTYCZNY ŁÓDŹ

Salon optyczny w Łodzi to doskonałe miejsce w którym pomożemy Państwu dobrać odpowiednie okulary oraz soczewki kontaktowe. Posiadamy długoletnie doświadczenie i dysponujemy także na miejscu gabinetem okulistycznym. Salon optyczny w Łodzi to idealne miejsce na realizację recept na okulary oraz zakup wszelkich rodzajów okularów m.in. progresywnych, do czytania czy do komputera. Salon optyczny w Łodzi to także miejsce posiadające w swojej ofercie duży wybór okularów dla dzieci.
SALON OPTYCZNY ŁÓDŹ – ZAPRASZAMY – TEL: 42 208 00 70

SALON OPTYCZNY ŁÓDŹ

ZAKŁAD OPTYCZNY ŁÓDŹ

Zakład optyczny w Łodzi to doskonałe miejsce w którym pomożemy Państwu dobrać odpowiednie okulary oraz soczewki kontaktowe. Posiadamy długoletnie doświadczenie i dysponujemy także na miejscu gabinetem okulistycznym. Zakład optyczny w Łodzi to idealne miejsce na realizację recept na okulary oraz zakup wszelkich rodzajów okularów m.in. progresywnych, do czytania czy do komputera. Zakład optyczny w Łodzi to także miejsce posiadające w swojej ofercie duży wybór okularów dla dzieci.
ZAKŁAD OPTYCZNY ŁÓDŹ – ZAPRASZAMY – TEL: 42 208 00 70

ZAKŁAD OPTYCZNY ŁÓDŹ